ПОТРІБНА ПОРАДА ЮРИСТА?

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ В BITLEX

Замовити консультацію

Доброго дня. Мені потрібно знятися з реєстрації з однієї адреси та зареєструватися за іншою адресою в межах одного населеного пункту. У сільраді мені видали «Лист про зняття з військового обліку або про перебування на військовому обліку за місцем проживання або перебування» і вимагають, щоб я зробив відмітку на цьому листі у райвійськкоматі. При цьому я маю військовий квиток, у якому на сторінці 7 у пункті 15 вказано, що «13.01.2012 р. призовною (медичною) комісією … визнаний непридатним до військової служби із знаттям з військового обліку». На сторінці 20 у військовому квитку стоїть штамп, на якому написано «НЕВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ВИКЛЮЧЕНИЙ З ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ». Я зателефонував у РВК і пояснив ситуацію, на що співробітник військкомату відповів, що мені необхідно з’явитися у РВК і пройти медичну комісію, тому що відмітка у військовому квитку застаріла. Чи правомірна вимога співробітника сільради про надання відмітки від РВК для перереєстрації? Чи має право в цій ситуації РВК направляти мене на медичну комісію? З повагою і вдячністю за відповідь.

Сервісом Bitlex було розглянуто Ваше звернення та повідомляється таке.

Якщо Ви виключені з військового обліку та не є військовозобов’язаним, ніхто не може вимагати у Вас повторного проходження медичної комісії.

Оскільки Ви не підлягаєте військовому обліку, то і надавати будь-які довідки з військкомату не повинні. Повідомте про це голову сільради та надайте підтвердні документи, що Ви «НЕВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ВИКЛЮЧЕНИЙ З ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ».

Можливо, Вас зацікавлять такі консультації: