ПОТРІБНА ПОРАДА ЮРИСТА?

ЗАМОВТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ В BITLEX

Замовити консультацію

Вітаю! У 18 - 19 років я потрапив у військовий госпіталь на дообстеження після медкомісії у військкоматі, там мене обстежували і я отримав на руки папір "епікриз" про те, що на той момент не придатний до служби, але після до військкомату не ходив і не отримував військовий квиток за непотрібністю. Зараз мені 29 років, знадобився військовий квиток для переоформлення власності. Власне, питання: несу я якусь відповідальність за те, що не був у військкоматі стільки років? Повісток за весь цей час мені не приходило. Дякую.

Сервісом Bitlex було розглянуто Ваше звернення та повідомляється таке.

У Вашому випадку сумнівно, що до Вас будуть застосовані будь-які заходи впливу, адже Ви не отримували повісток та не розшукувались військовим комісаріатом. Проте не зовсім зрозумілий Ваш статус за станом здоров’я: Ви придатний до служби чи ні. У будь-якому випадку радимо Вам звернутись до військового комісаріату та з’ясувати зазначені нюанси. Оскільки Вам вже виповнилось 27 років, призвати Вас не повинні.

Також зазначимо, що у разі, якщо за будь-яких обставин повістка Вам не надійшла, Ви зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

Можливо, Вас зацікавлять такі консультації: