Увійти
Блог Ціни
Увійти
Блог Ціни
УКР

Юридичні послуги online

Консультації та документи від провідних юристів у зручному форматі

Послуги

Запитайте у юриста
help
Опишіть ситуацію
Та/або вкладіть документ
Будь-яка сфера юридичної практики
dashboard
Очікуйте
Не більше ніж
24 години

Якість гарантовано ЮК Jurimex
msg
Отримайте відповідь
Доступні в Особистому кабінеті
Сповіщення на e-mail
FREE
Створити правовий документ
search
Оберіть
150+ документів
Підготовлені професіоналами
Гарант якості ЮК Jurimex
Details
Заповніть форму
Підказки від юристів
Відповіді за декілька хвилин
Можливість правок у готовому документі
download
Завантажте
Формат *.docx
Без водяних знаків
Готові для підписання
FREE
Виїзд адвоката
search
Введіть номер телефону
Дзвінок оператора за 5 хвилин
View_Details
Опишіть ситуацію
Послуга є платною:
від 500грн
Надається лише у м.Києві
download
Очікуйте юриста
Виїзд в будь-який район міста
FREE
Запис до нотаріуса онлайн
search
Запишіться
Виберіть нотаріуса, вкажіть ціль та дату візиту
Залиште свої контактні дані
Запишіться на прийом онлайн
View_Details
Очікуйте
У найближчий час нотаріус звяжеться з Вами для уточнення усіх нюансів Вашої ситуації
download
Отримайте результат
У вказаний Вами час відвідайте нотаріуса і отримайте нотаріальні послуги
Надано
консультацій:
21510
Створено
документів:
9839
Зареєстровано
користувачів:
378109

Про нас

Ми не плануємо змінювати світ, українське суспільство чи ринок юридичних послуг — вони змінюються і без нас. Ми хочемо вплинути на інше — на ставлення людей до юриспруденції. Вона не повинна лякати і насторожувати, а юристи не повинні сприйматись як люди, які хочуть якнайбільше заробити на чужих проблемах. Команда BITLEX — це люди, які роблять все можливе цілодобово для того, щоб руйнувати ці стереотипи. Надаючи юридичні послуги online, ми закладаємо нові ідеали юридичних послуг. Правова допомога адвоката чи консультація юриста може бути простою, надійною та доступною для всіх — BITLEX це підтверджує.
ЗРУЧНО
Скористатись BITLEX та отримати якісні юридичні послуги онлайн можна в будь-який час, в будь-якому місці та з будь-якого пристрою. До того ж, наша команда зробила інтерфейс ресурсу простим та зрозумілим кожному.
Швидко
Створити документ можна за 10-15 хвилин. Отримати відповідь на правове запитання будь-якої складності — протягом 24 годин. А юрист в Києві прибуде на виклик негайно — BITLEX економить Ваш час.
Надійно
Всі юридичні послуги надаються професійними юристами однієї з провідних юридичних компаній України.

Відео

НАШІ ПАРТНЕРИ

Відгуки

Сервіс Bitlex асоціюється у мене з інноваціями і креативністю. Сучасний підхід, повага до клієнта, динамічний розвиток і якість роботи - це ті слова, якими можна охарактеризувати Bitlex. Особисто для мене ця команда стала надійним помічником у різних сферах життя, як по робочих моментах, так і по сімейним. Бажаю вам успіхів і процвітання!
Ярослав Колесник
Сергій Загорулько
Користувався консультаціями вже кілька разів. Відповідають швидко, детально. Так що будь-яке питання для себе можна прояснити, дізнатися, які варіанти є в законодавстві, і на що можна розраховувати у своїй ситуації. Дуже дякую команді Bitlex за оперативність, виручили в найскладніший момент. Окремо варто відзначити цінову політику, єдині юристи, що не ломлять ціну, а консультації дуже детальні та якісні.
Светлана Бойко
По роду своей работы активно сотрудничаю с юристами и адвокатами. Что сказать? Обратившись за юридической помощью, я получила понятный и полный ответ на свой вопрос. Меня восхитило все – инновационный подход, профессионализм, которым может похвастаться не каждая юридическая компания Украины. Рекомендую обращаться в эту компанию тем людям, которые идут в ногу со временем и ценят инновации. Спасибо вашим юристам. При необходимости обязательно обращусь еще.
Геннадий Артемов
Очень внимательно и оперативно изучили суть моего дела, предоставили полезную информацию по законодательству и по судебной практике касательно моей темы. В общем, остался доволен, обращусь еще не раз. За такое отношение к делу крайне признателен юристам Bitlex. Рекомендую!