НУЖЕН СОВЕТ ЮРИСТА?
ЗАКАЖИТЕ КОНСУЛЬТАЦИЮ В BITLEX
Заказать консультацию

28-29 вересня семінар «Будівництво в 2017 р. Зміни дозвільного законодавства: як працювати в нових умовах»

stroit_433x433.jpg

З 10.06.2017р. набрав чинності ЗУ № 1817 - VIII. Дозвільна система в будівництві зазнала кардинальних змін. На семінарі, який відбудеться 28-29 вересня (четвер - п'ятниця) в м. Києві найкращі експерти-практики, що приймали безпосередню участь в розробці відповідних підзаконних актів будуть відповідати на питання слухачів та зупинятись на проблемах та можливих варіантах їх вирішення.

Виникає багато питань щодо практики застосування окремих підзаконних актів, зокрема коли будівництво розпочато за «старим» законодавством, а закінчується за «новим». Крім того, відбувається розмежування повноважень органів місцевого самоврядування та центральних органів влади в сфері Держархбудконтролю. Для спеціалістів будівельної галузі сьогодні важливо знати:

- куди подавати документи та звідки чекати відповіді;

- «співіснування» старого та нового законодавства щодо категорії складності та класу наслідків;

- які показники повинні бути в Декларації про готовність об'єктів до експлуатації;

- нюанси будівельної термінології які (визначення терміну технічне переоснащення, тощо);

- чи можна скасувати Дозвіл через суд;

- ці та інші питання складають основу програми семінару, який пройде у форматі В2В у будівництві.

Спікери:

Сергієнко О. В. - екс-начальник Управління дозвільних процедур ДАБІ України.

Івлєва Н. П. - завідувач відділу ДП "ДЕРЖАВНИЙ НДІ БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ", судовий експерт з будівельно-технічної експертизи, к.е.н.

Кисіль В. В. - один з найкращих юристів України в галузі будівництва та нерухомості (рекомендований міжнародним юридичним рейтингом The LEGAL 500 EMEA - 2014), адвокат, партнер, керівник практики будівництва та нерухомості ЮФ "КРD-Consulting". Фірма визнана лідером в сфері будівництва та нерухомості в Україні в 2016р.(за міжнародним рейтингом The LEGAL 500 EMEA-2016).

Павленко Д. М. - один з найкращих експертів-практиків в сфері нерухомості, директор аналітичного центру «Правовий захист БТІ», автор численних публікацій у спеціалізованих виданнях.

Кононенко Т. Ю. - член-кореспондент Академії Будівництва України, експерт Інжинірингового Центру КНУБА, один з розробників ДСТУ.

Дізнайтесь більше про цей семінар

ТОР наших кращих семінарів для керівників, юристів. Підписуйтесь на нас в FB!

Додаткова інформація: (044) 451-88-12 (067) 403-45-46

Найближчі події:

______________________________________________________________________________________________

ЗЕМЕЛЬНЫЕ ОТНОШЕНИЯ В УКРАИНЕ В 2017 г. Новые изменения в земельном законодательстве и практика их применения. Права на землю. Аренда земли и ее договорные альтернативы с учетом отраслевых особенностей. Регистрация, плата за землю. Безопасность владения аграрным бизнесом. Новая судебная практика разрешения земельных споров.

5-6 октября, Киев.

______________________________________________________________________________________________

ОПТИМИЗАЦИЯ НАЛОГОВ И НАЛОГОВОЕ ПЛАНИРОВАНИЕ. Рабочие схемы и эффективные инструменты легальной налоговой оптимизации в 2017 году.

10-11 октября, Киев

______________________________________________________________________________________________

ДЕЛОВОДСТВО И АРХИВНОЕ ДЕЛО в УКРАИНЕ. Новые методы организации. Новые законодательные изменения и практика их внедрения. Электронный документооборот и его применение. Электронный архив.

19-20 октября, Киев